تبلت
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


قیمت تبلت

با گذشت زمان و استفاده مردم از گوشی های هوشمند، شرکت های تولیدکننده موبایل متوجه شدند که ابعاد این گوشی ها برای برخی مصارف از جمله مطالعه، طراحی و ... مناسب نمی باشد. به همین دلیل به فکر طراحی گوشی های جدیدی با ابعاد بزرگ تر که به آن تبلت می‌گویند افتادند.

تبلت ها عموما برای مصارف مطالعه، بازی، طراحی گرافیک و ... استفاده می‌شوند و طرفداران خاص خودش را دارد. البته باتوجه به پیشرفت سریعتر گوشی های هوشمند، طرفداران تبلت و میزان فروش و استفاده از تبلت کاهش یافته است. به همین دلیل قیمت تبلت نیز مقداری رو به کاهش است و تولیدکنندگان گوشی های هوشمند، تمرکزی برروی طراحی تبلت خاصی قرار نداده اند.

خرید تبلت از پایا تلکام

شما کاربران گرامی سایت پایا تلکام می‌توانید جدیدترین تبلت هایی که در بازار موجود هستند را در همین صفحه، مشاهده، بررسی و ثبت سفارش کنید.

بهترین تبلت بازار

در حال حاضر بهترین تبلت موجود در بازار، مربوط به تبلت های شرکت سامسونگ می باشد که دارای عمر و دوام بالاتری نسبت به تبلت سایر برندها است.

سوالات متداول تبلت

تفاوت تبلت و گوشی موبایل در چیست؟
تبلت در ابعاد بزرگتر برای طراحی و بازی ایجاد شده است و زیاد مناسب مکالمه نمی‌باشد. اما گوشی موبایل بیشتر برای مکالمه و انجام کارهای روزمره استفاده می‌شود.
آیا تبلت ها دارای گارانتی هستند؟
عموما تبلت هایی که در داخل بازار هستند، به شرط معتبر بودن برند آنها دارای گارانتی 18 ماهه شرکتی هستند.
آیا تبلت ها دارای سیم کارت هستند؟
برخی از مدل های تبلت دارای بخش قرار گرفتن سیم کارت هستن تا از این طریق بتوانند امکان مکالمه و دریافت پیام داشته باشند.