سامسونگ
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


تبلت سامسونگ

شاید بتوان گفت تبلت های سامسونگ جزء اولین تبلت های عرضه شده به بازار بود که از همان ابتدا با استقبال چشمگیری روبرو شده بود. از دلایلی که می‌توان تبلت های سامسونگ را با خیال راحت و اطمینان خاطر استفاده نمود این است که اکثر قطعات آن توسط خود سامسونگ تولید شده و برروی سایر قطعات نیز دقت و بازرسی بسیار دقیقی صورت می‌پذیرد.

قیمت تبلت سامسونگ

قیمت تبلت سامسونگ و سایر محصولات آن همواره به دلیل برندینگ و همچنین کیفیت قطعات، کمی بالاتر از رقبای خود بوده است. اما این تفاوت قیمت به شکلی نیست که بخاطر آن از امکانات و کیفیت موجود در تبلت سامسونگ چشم پوشی کرده و به سمت آن نرویم.

خرید تبلت سامسونگ از پایا تلکام

کاربران عزیز سایت پایا تلکام همواره می‌توانند از این صفحه، تبلت های جدید سامسونگ را مشاهده، بررسی کرده و سفارش دهند.

سوالات متداول تبلت سامسونگ

آیا تبلت سامسونگ دارای گارانتی است؟
بله. با توجه به این که تبلت های سامسونگ بصورت قانونی و رسمی وارد کشور می‌شوند، شرکت های واردکننده آن را به همراه گارانتی عرضه می‌کنند و به فروش می‌رسانند.
مهمترین ویژگی تبلت های سامسونگ چیست؟
از مهمترین ویژگی تبلت های سامسونگ می‌توان کیفیت ساخته بدنه و قطعات را نام برد که اغلب توسط شرکت سامسونگ تولید و مونتاژ می‌شوند.
آیا تبلت های سامسونگ قابلیت درج سیم کارت را دارند؟
اغلب مدل‌های تبلت سامسونگ قابلیت درج سیم کارت و استفاده از آن باری مکالمه و اسال پیام را دارند. اما باید در هنگام خرید تبلت، اطلاعات فنی آن دستگاه را به دقت مطالعه کنید.