درباره ما

پایاتلکام یکی از معتبرترین سایت فروشگاه اینترنتی خرید گوشی و هندزفری می باشد که علاوه بر واردات انواع گوشی، لوازم جانبی موبایل، گجت های هوشمند به عنوان شرکت گارانتی گوشی موبایل و لوازم جانبی از سال 1399 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا فعالیت فروشگاه اینترنتی خود را از ارائه و فروش انواع گوشی موبایل آغاز نمود و به مرور زمان بخش های  خرید لوازم جانبی موبایل و گجت هوشمند را نیز به طیف محصولات خود اضافه نمود.

چرا خرید آنلاین؟

در دنیای پر تکاپوی امروز، بیشتر افراد فرصت کافی برای خرید حضوری ندارند. زیرا برای انجام یک خرید حضوری باید ساعت‌ها در ترافیک بمانند و مشکلات زیادی وجود دارد. به همین دلیل، خرید اینترنتی انواع محصولات هوشمند طرفداران زیادی پیدا کرده است. فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری انواع این محصولات را با گارانتی‌های مختلف و در برخی موارد غیر معتبر در اختیار شما قرار می‌دهند.

چرا پایاتلکام؟

چرا بهتر است در میان انبوه فروشگاه‌های اینترنتی موبایل، پایا تلکام را انتخاب کنید؟ سبد محصولات هوشمند عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ما کامل است، بنابراین شما می‌توانید جدیدترین گوشی‌ های هوشمند معرفی شده موجود در بازار را مشاهده کنید. به دلیل آنکه پایا تلکام وارد‌کننده رسمی انواع تلفن‌های همراه هوشمند است این اطمینان وجود دارد که محصول اصلی را با گارانتی معتبر خریداری می‌کنید. همچنین قیمت این محصولات در فروشگاه اینترنتی پایا تلکام در مقایسه با قیمت محصولات موجود در بازار پایین‌تر است. 

وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی ما مطابق با جدیدترین تکنولوژی‌های روز و استانداردهای جهانی راه‌اندازی شده است، بنابراین شما به سادگی می‌توانید محصول مورد‌نظر خود را یافته و آن را با صدها محصول موجود مقایسه نمایید. این امر، تجربه خریدی دلچسب و دلنشین را برای شما فراهم خواهد ساخت. 

از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی پایاتلکام در مقایسه با رقبا، نقد و بررسی محصولات به صورت جامع است بنابراین شما می‌توانید از اطلاعات فنی و مشخصات دستگاه به طور کامل اطلاع پیدا کنید. هدف ما در پایاتلکام شفاف‌سازی در مورد محصولات هوشمند به ویژه تلفن‌های همراه است تا شما قادر باشید به صورت آگاهانه اقدام به تصمیم‌گیری در مورد محصول مورد‌نظر خود نمایید. 

پایاتلکام امیدوار است در این مسیر راه را برای انتخاب بهترین محصول توسط شما هموار سازد.