دسته‌بندی


اپل واچ

یکی از موفق ترین گجایی که در حال حاضر به عنوان لوازم جانبی هوشمند در بازار وجود دارد، ساعت هوشمند است که توانسته در مدت کوتاهی از محبوبیت بالایی برخوردار شود.

برند اپل، با عرضه ساعت هوشمند خود تحت عنوان اپل واچ، توانسته به تنهایی کیفیت و امکاناتی که می‌توان برروی ساعت های هوشمند قرار داد را ارتقا داده و از این طریق، دیگر شرکت ها مجبور شده اند که دقت و تلاش بیشتری را برای ارائه با کیفیت تر انواع ساعت هوشمند همچنین افزایش امکانات و ویژگی‌های آن صرف کنند.

قیمت اپل واچ

ساعت هوشمند اپل همانند سایر محصولات شرکت اپل از قیمت بالایی برخوردار است و البته این جای تعجب نیست، چرا که سیاست اپل همواره بر این بوده که محصولات خود را با سود بیشترو به صورت برندی به فروش برساند.

سیستم عامل ساعت هوشمند اپل

سیستم عامل ساعت های هوشمند اپل همانند گوشی های این برند، IOS می‌باشد که از رابط کاربری بسیار زیبا و روان این سیستم عامل توانسته است برتری دیگری را در این حوزه برای اپل واچ به ارمغان بیاورد. از طرفی اگر کاربران گوشی های ایفون باشید. می‌توانید امکاناتی را که شرکت اپل برای اپل واچ خود و مخصوص اتصال به گوشی اپل قرار داده است، استفاده نمایید.

سوالات متداول اپل واچ

آیا می‌توان اپل واچ را به سایر گوشی های موبایل متصل کرد؟
بله شما می‌توانید تمام انواع ساعت هوشمند اپل را به سایر گوشی ها از جمله سامسونگ و شیائومی متصل نمایید و برای استفاده از این اپل واچ ها نیازی به استفاده حتمی از گوشی های اپل ندارید.
ساعت هوشمند اپل یا اپل واچ از چه طریقی به گوشی متصل می‌شود؟
عموما تمام ساعت های هوشمند اپل از طریق بلوتوث و یک نرم افزار که برروی گوشی موبایل قابل نصب است متصل می‌شود و تنظیمات مربوط به نحوه استفاده از ساعت را میتوانید بررسی کنید.
از اپل واچ برای چه مواردی استفاده می‌شود؟
باتوجه به این که اپل واچ امکانات بسیار زیادی دارد، اما بصورت کلی از آن برای مشاهده تماس‌ها و پیام های دریافتی، نوتیفیکیشن ها، حوزه سلامت، پاسخ به تلفن و ... استفاده نمود.