دسته‌بندی


گوشی نوکیا

یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین برندهای بازار گوشی موبایل، گوشی موبایل نوکیا است که حتی می‌توان گفت گستردگی و آشنایی مردم دنیا با گوشی موبایل، از طرفی استفاده از گوشی های این برند شکل گرفته است. درست زمانی که هنوز گوشی های موبایل با سیستم عامل های جدید و لمسی آشنایی نداشتند، گوشی نوکیا با سیستم عامل JAVA در دسترس علاقمندان قرار گرفت و هنوز هم برخی از مدل های گوشی نوکیا پس از گذشت سالیان، همچنان جزو پرفروش ترین گوشی های موبایل تاریخ می‌باشد.

اما شرکت نوکیا نتوانست پابه پای پیشرفت علم و تکنولوژی، خود را بروز کند و به همین خاطر سهم خود را از رقابت در فروش گوشی موبایل برای سالیان زیادی از دست داد. اما طی سالیان اخیر، شرکت نوکیا با عرضه گوشی‌های جدید خود با سیستم عامل اندروید و بصورت لمسی، تواسنه است جایگاهی را در بین رقبای خود پیدا کند، هرچند که دیگر آن برتری و شکوه دوران قبل را در شرکت نوکیا نمی‌توان یافت.

انواع گوشی نوکیا

در این بخش از فروشگاه اینترنتی پایاتلکام، می‌توانید انواع گوشی‌های هوشمند نوکیا را مشاهده کنید. جزئیات مربوط به هر محصول به طور دقیق در اختیار شما قرار داده شده است تا در صورت تمایل به خرید، از اطلاعات محصول به طور کامل آگاه باشید. نوکیا با در نظر گرفتن نیاز مختلف کاربران، اقدام به تولید محصولات متنوعی کرده است بنابراین شما می‌توانید با در نظر گرفتن بودجه خود و کاربری که از گوشی موبایل در نظر دارید، گوشی مناسب خود را انتخاب کنید. 

خرید گوشی نوکیا

شما عزیزان می‌توانید برای خرید گوشی نوکیا، از همین صفحه اقدام به انتخاب گوشی مدنظر خود نموده و وارد صفحه مربوط به همان گوشی موبایل شوید. در این صفحه می‌توانید بهترین و جدیدترین گوشی نوکیا که به بازار معرفی شده است را مشاهده و با یکدیگر مقایسه نمایید.


سوالات متداول گوشی های نوکیا

آیا بهتر است گوشی نوکیا بخرم؟
شرکت نوکیا که اخیرا مجددا وارد حوزه موبایل و عرضه گوشی های اندرویدی شده است، درحال تلاش برای رقابت با برندهای مطرحی که مدت ها درحال عرضه گوشی های اندرویدی هستند است اما تاکنون نتوانسته است سهم قابل توجهی از بازار گوشی موبایل را از آن خود کند. با این حال همواره کیفیت گوشی های نوکیا در حال ارتقا و پیشرفت است.
سیستم عامل و رابط کاربری گوشی های نوکیا چیست؟
در حال حاضر تمام گوشی های شرکت نوکیا از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند که مجهز به رابط کاربری  "One" که متعلق به شرکت گوگل است می باشد. این رابط کاربری بصورت مرتب و قوی در حال بروزرسانی و عرضه نسخه های جدید می‌باشد.

آیا گوشی های نوکیا موجود در سایت پایا تلکام دارای گارانتی هستند؟
تمام انواع گوشی های نوکیا و همچنین دیگر برندها که در سایت پایا تلکام موجود هستند، دارای گارانتی معتبر 18 ماهه شرکتی از طرف شرکت پایا تلکام یا گارانتی‌های معتبر می‌باشد.