سامسونگ
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


گلس سامسونگ

گوشی های شرکت سامسونگ از صفحه نمایش گوریلا گلس 5 که بسیار مقاوم و ضدخش هستند استفاده می کنند و خیال ما را تا حدودی از ضربه و خط و خش راحت کند. اما از طرفی اگر احیانا این صفحه نمایش، ضربه سختی را دریافت کند، هزینه تعمیر و خرید یک صفحه نمایش جدید در همان کیفیت، بسیار بالا و گران خواهد بود.

به همین دلیل است که علیرغم وجود صفحه نمایش گوریلا گلس برروی گوشی های سامسونگ، خرید گلس یا محافظ صفحه نمایش برای گوشی سامسونگ نیز دارای اهمیت و اولویت است. همچنین به همین خاطر، بازار فروش گلس سامسونگ داغ بوده و قیمت آن نیز به مراتب نسبت به سایر برندها بالاتر می‌باشد. البته این موضوع نیز وجود دارد محصولات تقلبی با قیمت پایین در این بازار وجود دارد و نمیتوان آن را کتمان کرد.

قیمت محافظ صفحه نمایش سامسونگ

همانطور که در بخش بالا مطرح شد، قیمت گلس سامسونگ کمی بیش تر از سایر برندها است. به همین خاطر قیمت محافظ صفحه نمایش سامسونگ در محدوده 50 الی 100 هزار تومان است.

خرید محافظ صفحه نمایش سامسونگ

شما کاربران گرامی سایت پایا تلکام می توانید انواع گلس سامسونگ را برای تمام مدل های گوشی سامسونگ از طریق این صفحه مشاهده و به همراه گوشی انتخابی خود، ثبت سفارش و خرید کنید.

سوالات متداول محافظ گوشی سامسونگ

آیا گوشی ها سامسونگ ، هریک دارای گلس خاصی هستند؟
خیر. باتوجه به مدل گوشی و ابعاد آنها، اغلب مدل های گوشی سامسونگ قابلیت استفاده از یک نوع گلس یا محافظ صفحه نمایش را دارند.
کدام مدل گلس برای گوشی های سامسونگ مناسب است؟
بهتر از گلس یا محافظ صفحه نمایشی استفاده کنید که اصطلاحا چند بُعدی بوده و دارای لبه های شیب دار باشد
مهمترین ویژگی محافظ صفحه نمایش خوب چیست؟
از مهم ترین ویژگی های صفحه نمایش خوب این است که مقاومت بالای در برابر ضربه و خش داشته باشد و همچنین بتوان ان را با قیمت مناسب و معقولی خریدای کرد.