شیائومی
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


ساعت شیائومی

برند شیائومی پس از فتح قله های موفقیت در عرضه محصولات هوشمند، این بار پا به عرصه تولید و فروش ساعت هوشمند شیائومی گذاشته است تا مانند همیشه با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان محصولات خود، بتواند بازار ساعت های هوشمند را نیز از آن خود کند و در این راه نیز بسیار عالی عمل کرده و فروش بسیار خوبی را در زمینه ساعت هوشمند به ثبت رسانیده است.

ویژگی ساعت شیائومی

از مهمترین ویژگی های ساعت شیائومی، رابط کاربری روان، قرار گرفتن امکانات بسیار زیاد در ساعت شیائومی، و البته تطبیق پذیری بسیار خوب با سایر گوشی برندهای موجود در جهان از جمله سامسونگ و اپل است. سازگاری با زبان فارسی در منو، نوتیفیکشن و متن پیام ها، از دیگر ویژگی های مثبتی است که می‌تواند تعداد خرید ساعت شیائومی در ایران را بسیار زیاد کند.

قیمت ساعت شیائومی

قیمت ساعت های هوشمند تولید شده توسط شیائومی همانند دیگر محصولات این برند، با سود بسیار پایین 5 درصدی عرضه می‌شود تا امکان رقابت با ساعت های هوشمند اپل و سامسونگ را از دست ندهد.

خرید ساعت شیائومی از پایا تلکام

فروشگاه اینترنتی پایا تلکام، انواع ساعت های هوشمند شیائومی را با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا در اختیار کاربران و خریدارن عزیز قرار می‌دهد تا این عزیزان با خیالی آسوده بتوانند از این محصول بهره مند شوند.

سوالات متداول ساعت شیائومی

آیا می‌توان ساعت شیائومی را به سایر گوشی های موبایل متصل کرد؟
بله شما می‌توانید تمام انواع ساعت هوشمند شیائومی را به سایر گوشی ها از جمله سامسونگ و اپل متصل نمایید و برای استفاده از این ساعت های هوشمند نیازی به استفاده حتمی از گوشی های شیائومی ندارید.
ساعت شیائومی از چه طریقی به گوشی متصل می‌شود؟
عموما تمام ساعت های هوشمند شیائومی از طریق بلوتوث و یک نرم افزار که برروی گوشی موبایل قابل نصب است متصل می‌شود و تنظیمات مربوط به نحوه استفاده از ساعت را میتوانید بررسی کنید.
از ساعت شیائومی برای چه مواردی استفاده می‌شود؟
باتوجه به این که ساعت شیائومی امکانات بسیار زیادی دارد، اما بصورت کلی از آن برای مشاهده تماس‌ها و پیام های دریافتی، نوتیفیکیشن ها، حوزه سلامت و ... استفاده نمود.