محافظ صفحه نمایش گوشی
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


قیمت گلس گوشی

یکی از مهم ترین لوازم جانبی که همه افراد در ابتدای خرید گوشی موبایل خود از آن استفاده می‌کنند و جزء الزامات گوشی همراه محسوب می‌شود،  محافظ صفحه نمایش گوشی یا گلس موبایل است. محافظ صفحه نمایش یا گلس، وسیله ای است که هرچقدر ارزش گوشی که خریداری می‌کنید بیشتر باشد، جایگاه آن نیز به مراتب افزایش پیدا می‌کند. مهمتنری علت آن نیز این است که صفحه نمایش گوشی، جزء گران ترین و حساس ترین بخش های یک گوشی موبایل می باشد.

قیمت محافظ صفحه نمایش

باتوجه به این که شرکت های گوناگونی در زمینه تولید و فروش محافظ صفحه نمایش گوشی فعال هستند، تنوع قیمتی بالایی نیز در این محصول شاهد هستیم. شما می توانید گلس گوشی را از 10 هزار تومان تا حدود 300 هزار تومان تهیه کنید و همه چیز به شرکت سازنده و کیفیت محافظ صفحه نمایش انتخاب بستگی دارد.

خرید محافظ صفحه نمایش گوشی

سایت پایا تلکام با ثبت هر گوشی موبایل جدیدی که وارد بازار می‌شود، قابلیت خرید محافظ صفحه نمایش آن را نیز در سایت خود فراهم می‌کند تا کاربران عزیز بتوانند به راحتی، با کیفیت ترین محافظ صفحه نمایش را به همراه گوشی خود سفارش داده و دریافت کنند.

سوالات متداول محافظ گوشی

آیا نصب محافظ گوشی یا گلس گوشی الزامی است؟
در حال حاضر با توجه به ارتقا کیفیت صفحه نمایش گوشی ها که عموما از گوریلا گلس استفاده شده است، خود گوشی ها به قدرکافی قدرت مقابله با ضربه را دارند. اما از طرفی با توجه به گران بودن هزینه خرید و تعویض صفحه نمایش گوشی ها، بهتر است تا با هزینه اندکی که محافظ گوشی یا گلس دارد، گوشی خود را در برابر ضربه مقاوم تر و آماده تر کنید
بهترین محافظ صفحه گوشی یا گلس کدام نوع است؟
بهتر است سعی کنید از محافظ گوشی استفاده کنید که لبه های اصطلاحا اج یا edge داشته بشند که به این علت در هنگام برخورد با دست یا هر وسیله این، گیر نکرده و لبه آن از گوشی جدا نشود. 
آیا خودم می‌توانم محافظ گوشی را برروی صفحه نصب کنم؟
بله شما می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید. اما بهتر است قبل از آن، ویدئوهای آموزشی مربوط به نصب محافظ گوشی را مشاهده کنید تا با نکات ریز در هنگام نصب آن آشنا شوید و یا بهتر است که نصب محافظ گوشی را بر عهده یک فروشنده یا تعمیرکننده گوشی بسپارید.