هدفون، هدست و هندزفری
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


قیمت هدفون و هندزفری بی سیم و سیمی

پس از آنکه استفاده از گوشی های هوشمند همراه گسترش یافت، چند موضوع مهم در محافل گوناگون مورد بحث قرار گرفت. یکی از این موارد، امواج قوی و مضری بود که گوشی های موبایل از خود ساطع می‌کردند و درهنگام نزدیکی گوشی موبایل به گوش و سر، باعث می‍شد تا این امواج آسیب زیادی را برروی مغز فرد بگذارد. از دیگر مباحثی که در رابطه با گسترش گوشی های هوشمند مطرح شد، افزایش میزان سرقت گوشی موبایل در هنگام استفاده و صحبت کردن بود. 

خرید هدفون و هندزفری بی سیم

درست در این زمان بود که استفاده از هندزفری برای گوشی، امری ضروری به حساب می‌آمد و باعث می شد که در هنگام نیاز به تماس تلفنی، نیازی به در دست گرفتن گوشی موبایل نباشد و از طریق هندزفری به راحتی بتوانند صحبت کنند. استفاده از هندزفری و هدفون باعث می‌شد تا گوشی های موبایل از گوش و سر دور مانده و آسیب‌های ناشی از امواج مضر گوشی موبایل را بسیار کاهش داد.

قیمت هدفون و هندزفری بی سیم

به همین خاطر شرکت های تولیدکننده موبایل، اقدام به راه اندازی بخشی ویژه برای طراحی و تولید هدفون و هندزفری با طرح ها و ویژگی های منحصربفرد نمودند. در ابتدا این هندزفری ها از طریق یک سیم کابل به گوشی متصل می‌شد و صدا را به راحتی به گوشی منتقل می‌کرد. اما در نسل  جدید هدفون و هندزفری ها، سیم کابل حذف شده و هندزفری یا هدفون از طریق بلوتوث به گوشی متقل می‌شود که باعث سهولت در استفاده از آن و جابجایی راحت‌تر می‌شد. در هدفون و هندزفری بی سیم، شما می‌توانید از طریق لمس هندزفری به روش های متفاوت، درخواست های گوناگونی را از هندزفری ثبت کنید. درخواست هایی از قبیل قطع و وصل کردن تلفن همراه، قطع و وصل کردن موزیک درحال پخش و پخش موزیک بعدی یا قبلی که باعث می‌شود تا نیاز به بیرون آوردن گوشی از جیب و خطر به سرقت رفتن آن بسیار کاهش پیدا کند.

در بازار کنونی نیز استقبال چشمگیری از هندزفری بی سیم شیائومی به دلیل تنوع زیاد و قیمت مناسب شده است و این شرکت توانسته رقابت بسیار خوبی را در مقابل ایرپاد اپل و یا هندزفری سامسونگ داشته باشد.

وبسایت پایاتلکام وارد کننده رسمی گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی موبایل، لیستی از جدید ترین هدفون و هندزفری موجود در بازار را به بهترین قیمت برای شما آماده کرده است و می‌توانید از میان هندزفری های موجود، محصول مورد نظر خود را با سایر محصولات مقایسه کرده و در انتها یک خرید راحت و عالی را داشته باشید.


سوالات متداول هدفون و هندزفری

هندزفری بی سیم بخرم یا هندزفری سیمی؟
انتخاب هندزفری بی سیم یا هندزفری سیمی بر این اساس است که شما با چه هدفی و با چه مقدار بودجه تمایل به خرید یک هندزفری دارید.
اگر از هندزفری تنها در منزل و مکان های ثابت استفاده می‌کنید بهتر است بجای صرف هزینه زیاد، از هندزفری های سیمی که قیمت مناسب دارند استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید از هندزفری در حین پیاده روی و یا مکان های عمومی استفاده کنید، بهتر است از هندزفری بی سیم که قابلیت جابجایی راحت تر و امنیت بالاتری دارد استفاده کنید.
کیفیت مکالمه در هندزفری بی سیم بهتر است یا در هندزفری سیمی؟
بصورت کلی هندزفری سیمی به دلیل فاصله داشتن و قابل جابجایی موقعیت ورودی صدا، کیفیت مکالمه بهتری را به شما ارائه می‌دهد. از طرفی در هندزفری های بی سیم با توجه به فاصله نسبتا زیاد ورودی صدا با دهان و همچنین شلوغی محیط اطراف، ممکن است کیفیت صدای مطلوبی به مخاطب شما نرسد. البته که اگر بتوانید از هندزفری های بی سیم با قیمت بالاتر همانند ایرپاد اپل و یا هندزفری بی سیم سامسونگ را تهیه کنید، حتما کیفیت صدای مطلوبی را دریافت خواهد نمود.
آیا هندزفری های بی سیم دارای گارانتی هستند؟
با توجه به قیمت لوازم جانبی و مخصوص هندزفری های بی سیم، قرار دادن گارانتی برروی این محصولات به صرفه نمی باشد. به همین دلیل اغلب هندزفری های بی سیم موجود در بازار دارای گارانتی نیستند.