شیائومی
کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


گلس شیائومی

محافظ صفحه نمایش یا گلس شیائومی همسو با روند رو به رشد فروش گوشی های شیائومی، فروش زیادی به دست آورده است و بازار تقاضا در این زمینه رو به افزایش است. از طرفی طی بررسی های انجام شده، گلس های مخصوص گوشی شیائومی دارای کیفیت و قیمت مطلوب تری نسبت به گلس دیگر گوشی ها می باشد. دلیل آن نیز پایین تر بودن قیمت گوشی های شیائمی است که به همان نسبت، گلس گوشی های شیائومی نیز قیمت کمتری در بازار دارد.

قیمت گلس شیائومی

همانطور که در بخش بالا مطرح شد، قیمت گلس گوشی های شیائومی همانند قیمت خود گوشی ها پایین تر است. به همین دلیل در حال حاضر قیمت محافظ صفحه نمایش شیائومی چیزی در حدود 10 الی 60 هزار تومان می باشد.

خرید انواع گلس شیائومی از پایا تلکام

شما کاربران عزیز سایت پایا تلکام می‌توانید از طریق این صفحه، گلس مخصوص هر گوشی موبایل شیائومی را مشاهده کرده و به همراه همان گوشی سفارش دهید تا با ارزان ترین قیمت و در سریعترین زمان، بدست شما برسد.

سوالات متداول محافظ گوشی شیائومی

آیا گوشی ها شیائومی، هریک دارای گلس خاصی هستند؟
خیر. باتوجه به مدل گوشی و ابعاد آنها، اغلب مدل های گوشی شیائومی قابلیت استفاده از یک نوع گلس یا محافظ صفحه نمایش را دارند.
کدام مدل گلس برای گوشی های شیائومی مناسب است؟
بهتر از گلس یا محافظ صفحه نمایشی استفاده کنید که اصطلاحا چند بُعدی بوده و دارای لبه های شیب دار باشد
مهمترین ویژگی محافظ صفحه نمایش خوب چیست؟
از مهم ترین ویژگی های صفحه نمایش خوب این است که مقاومت بالای در برابر ضربه و خش داشته باشد و همچنین بتوان ان را با قیمت مناسب و معقولی خریدای کرد.