دسته‌بندی


گوشی هواوی

بطور جدی می‌توان این موضوع را بیان نمود که شرکت هواوی، اولین شرکت چینی در زمینه گوشی موبایل بود که توانست رقابت قوی و جذابی را با شرکت های سامسونگ و اپل ایجاد کند و تا مدتی جزو برترین عرضه کننده های گوشی تلفن همراه بود. هواوی با عرضه گوشی موبایل سری Nova و mate و Y و P توانست مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند. اما اخیرا طبق بیانیه رسمی که این شرکت منتشر کرد، اعلام شد که تولید گوشی هواوی دیگر متوقف شده و قرار است شرکت هواوی تمرکز خود را برروی سایر فعالیت های شرکت از جمله جاگزین کردن خط تولید خودرو به جای گوشی موبایل قرار داده است.

با توجه به این خبر، دیگر مردم کشورهای مختلف، از انواع گوشی های هواوی که فعلا در بازار موجود بوده و عرضه شده است نیز استفاده نمی کنند. زیرا از این موضوع در هراسند که با توجه به بیانیه هواوی، دیگر از گوشی موبایل هواوی پشتیبانی انجام نشود و بروزرسانی های جدید نیز برای این گوشی های هوشمند عرضه نشود.

انواع گوشی هواوی

شما کاربران عزیز وبسایت پایاتلکام می‌توانید انواع گوشی هواوی را در این صفحه مشاهده، بررسی و بایکدیگر مقایسه کنید تا روند انتخاب بهترین گوشی موبایل برای شما ساده تر و سریعتر شود.

خرید گوشی هواوی

شما عزیزان می‌توانید برای خرید گوشی هواوی، از همین صفحه اقدام به انتخاب گوشی مدنظر خود نموده و وارد صفحه مربوط به همان گوشی موبایل شوید. در این صفحه می‌توانید بهترین و جدیدترین گوشی هواویکه به بازار معرفی شده است را مشاهده و با یکدیگر مقایسه نمایید.

سوالات متداول گوشی های هواوی

آیا بهتر است گوشی هواوی بخرم؟
شرکت هواوی که در گذشته سهم زیادی از بازار گوشی های موبایل را در اختیار داشت و قابلیت های جدید و مناسبی را در این گوشی ها ارائه می‌داد. اما متاسفانه در طی سال های گذشته اعلام کرد که از بازار گوشی های موبایل کناره گیری کرده است واین بدین معناست که گوشی جدیدی از این شرکت برای خرید ارائه نمی‌شود. پس بصورت کلی پیشنهاد می‌شود که بهتر است از خرید گوشی نوکیا صرف نظر کنید.
سیستم عامل و رابط کاربری گوشی های هواوی چیست؟
در حال حاضر تمام گوشی های شرکت هواوی از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند که مجهز به رابط کاربری اختصاصی این شرکت یعنی "EMUI" می باشد.
آیا گوشی های هواوی موجود در سایت پایا تلکام دارای گارانتی هستند؟
تمام انواع گوشی های هواوی و همچنین دیگر برندها که در سایت پایا تلکام موجود هستند، دارای گارانتی معتبر 18 ماهه شرکتی از طرف شرکت پایا تلکام یا گارانتی‌های معتبر می‌باشد.