دسته‌بندی


پاور بانک

همواره از زمانی که گوشی های موبایل مخصوصا گوشی های هوشمند وارد بازار شدند، معضلی به نام شارژ باتری گریبان گیر همه شرکت‌های تولید موبایل و مصرف کنندگان بود. به طوری که شرکت ها رفته رفته ابعاد باتری را بزرگ‌تر کردند تا ظرفیت باتری‌‎ها افزایش پیدا کند. اما این موضوع نیز تا حدودی قابل جبران برای تمام شدن شارژ بود. تا این که بالاخره یک ایده جدید و موفق در بازار عرضه شد و آن ایده با عنوان " پاور بانک" در بین مردم شناخته شد.

پاور بانک وسیله ای است که مردم می‌توانند در زمان احتیاج گوشی به شارژ، موبایل خود را به راحتی به آن متصل کنند تا شارژ مورد نیاز را دریافت کنند.

ظرفیت های پاور بانک

طرفیت پارور بانک ها با توجه به تقاضای مردم و بر اساس باتری های موجود در گوشی ها ساخته می‌شوند که جدید ترین ظرفیت ها برابر با پاور بانک 10 هزار  یا پاور بانک 20 هزار و ... می‌باشد.

قیمت انواع پاور بانک

قیمت پاور بانک با توجه به نام برند، ظرفیت ذخیره شارژ و همچنین تعداد کابل قابل اتصال بصورت همزمان تعیین می‌شود و در حال حاضر از 250 هزار تومان شروع شده و تا مبالغ بالاتری نیز یافت می شود.

خرید پاوربانک از پایاتلکام 

سایت پایا تلکام اقدام به عرضه پاوربانک در سایت نموده است تا شما کاربران عزیز بتوانید در صورت نیاز و به راحتی اقدام به خرید پاور بانک با بهترین قیمت و اطمینان از اصالت محصول نمایید. در حال حاضر شما می‌توانید پاور بانک شیائومی را در از طریق این صفحه، مشاهده، بررسی و خرید نمایید.

سوالات متداول پاور بانک

آیا استفاده از پاور بانک به گوشی موبایل آسیب می‌رساند؟
خیر. پاور بانک تنها وسیله ای است که به عنوان شارژر همراه کار می‌کند و شارژ خود را به باتری گوشی موبایل منتقل می‌کند.
کدام پاور بانک برای گوشی من مناسب است؟
پاسخ این سوال بستگی به این دارد که شما در حال حاضر از چه گوشی موبایلی استفاده می‌کنید. اما عموما در هنگام خرید پاور بانک ، توصیه می‌شود که میزان ذخیره شارژ باتری در آن پاور بانک، دو برابر ظرفیت باتری گوشی موبایل شما باشد تا با خیالی راحت ادقام به شارژ گوشی خود کنید و از تمام شدن سریع شارژ گوشی هراسی نداشته باشید.
کدام برند برای خرید پاور بانک مناسب است؟
در حال حاضر بهتری برند پاور بانک، پاور بانک شیائومی و پاور بانک سامسونگ است که طبق نظر کابرانی که این محصولات را خریداری کرده اند، عملکرد بسیار بهتر و واقعی تری نسبت به پاور بانک های متفرقه دارد.