دسته‌بندی


شارژر اپل

عموما کاربران، اپل را با کیفیت بالای محصولات و برتری نسبت به رقبا می‌شناسند از این رو، این محصولات توانسته‌اند به جایگاه خوبی در میان کاربران و بازار لوازم جانبی دست پیدا کنند. شارژر اپل، یکی از محصولاتی است که با طراحی زیبا، ساده و مینیمال خود، به انتخاب اول کاربران تبدیل شده‌اند. این محصول، با دارا بودن کیفیت ساخت بالا به یک لوازم جانبی با کیفیت برای کاربران اپل تبدیل شده است. آنچه در مورد این محصول، قابل توجه است آن است همانند بسیاری از محصولات اپل، شارژ آیفون نیز از مواد قابل بازیافت تولید شده است به همین جهت این محصولات، دوست‌دار محیط زیست هستند. همین امر سبب می‌شود تا در مدت چند سال از استفاده این محصولات، کیفیت روزهای اول را نداشته باشند. بنابراین توصیه ما این است اگر از محصولات اپل استفاده می‌کنید نهایت دقت را به خرج دهید. در سال‌های گذشته، کمپانی اپل به همراه گوشی‌های خود، شارژ متناسب با آن را نیز در اختیار کاربران قرار می‌داد اما چندسالی است که این محصول، به طور کامل از جعبه گوشی‌ها حذف شده است بنابراین با خرید گوشی آیفون، نیاز است تا یک شارژ اپل نیز خریداری کنید. 

کابل شارژر اپل

دیگر تمام طرفداران و کاربران محصولات اپل، با کابل شارژر اپل آشنا هستند. این محصولات، همان کابل‌های سفید USB به Lightning هستند که اپل مدت‌هاست از آن استفاده می‌کند. عموما این  کابل در بسیاری از محصولات اپل مشترک است اما برای شارژ ساعت هوشمند اپل نیاز است تا از شارژ مخصوص به آن استفاده کنید. 

آداپتور اپل

بر روی آداپتورهای محصولات مختلف اپل، اعداد متفاوتی نیز درج شده است که نشان‌دهنده میزان توان آن است. اگر محصول شما، دارای کابل شارژ و آداپتور است بنابراین نیازی به خرید آداپتور به صورت جداگانه نخواهید داشت. در غیر این صورت مجبور هستید تا مطابق با توانی که دستگاه شما برای شارژ نیاز دارید، یک آداپتور مناسب خریداری کنید. عموما شما می‌توانید از یک آداپتور 20 وات برای شارژ آیپد و آیفون خود استفاده کنید. شما می‌توانید حتی از یک شارژ 5 واتی استفاده کنید آنچه اهمیت دارد آن است که محصولی که خریداری می‌کنید باید کالای اصلی و معتبر باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم پیش از خرید محصول، از اصالت کالا اطمینان پیدا کنید. 

نحوه تشخیص شارژر اپل اصل

متاسفانه توزیع کالاهای تقلبی و غیر اصل در بازار به شدت بیداد می‌کند. کیفیت سات این محصولات، به شدت بالاست و حقیقتا روند تشخیص کالای اصل از تقلبی را به شدت برای شما سخت می‌کند. به منظور ارائه بهترین عملکرد توسط شارژ اپل، باید در نظر داشته باشید که حتمال کالای اصلی را خریداری کنید. شارژ محصولات اپل و به طور کلی لوازم جانبی الکترونیکی با شارژهای تقلبی می‌توانند به مرور زمان، آسیب‌های جدی به محصول شما وارد کنند. برای تشخیص شارژر اپل اصل از تقلبی، چند راه وجود دارد. اولین مورد، قیمت شارژر اپل است. نمونه اصل این محصولات در مقایسه با نمونه‌های تقلبی قیمت بالاتری دارند. با این حال، برخی فروشگاه‌ها ممکن است برای جلب اعتماد مشتریان، قیمت کالای تقلبی را مشابه با قیمت کالای اصلی به شما اعلام کنند. بنابراین بهتر است از روش‌های دیگری استفاده کنیم.

  1. عموما در شارژرهای تقلبی، جملاتی که مربوط به کارخانه تولیدکننده محصول است، حذف شده است.
  2. در نوشتن اطلاعات مربوط به تولید شارژر تقلبی، شاهد غلط املایی هستیم. برای مثال نام Apple به شکل Abble یا Appel نوشته شده است. 
  3. کیفیت، ظرافت و انعطاف شارژ تقبلی اپل بسیار پایین است.
  4. برای مشاهده دقیق موارد توصیه می‌کنیم شارژر خود را با شارژری که به همراه محصولات عرضه شده مقایسه کنید. 

چرا شارژر اصلی اپل را انتخاب کنیم؟

شاید شما نیز فکر کنید که استفاده از شارژ تقلبی چه ایرادی دارد؟ استفاده از شارژهای تقلبی برای وسایل الکترونیکی حساس به ویژه محصولات اپل می‌تواند هزینه بیشتری را به شما تحمیل کند بنابراین همواره توصیه ما آن است که از شارژ اپل اصلی برای محصولات اپل خود استفاده کنید. در صورت استفاده از شارژرهای تقلبی ممکن است با یکی از مشکلات زیر مواجه شوید:

  1. وارد آمدن آسیب جدی به باتری و باد کردن آن
  2. عدم عملکرد مناسب کابل شارژ تقلبی و عدم برقراری ارتباط با دستگاه‌های نظیر لپ‌تاپ یا PC
  3. ایجاد اختلال جدی در عملکرد گوشی و از کار افتادن آن به طور کامل

برای جلوگیری از بروز این مشکلات، توصیه می‌کنیم همواره از شارژ اصلی برای محصولات اپل خود استفاده کنید. پایاتلکام، محصولات اپل را با تضمین اصالت کالا در اختیار شما همراهان گرامی قرار می‌دهد. گوشی‌های آیفون بی‌اندازه نسبت به استفاده از شارژهای تقلبی حساس هستند بنابراین همواره توصیه می‌کنیم از شارژ اصلی استفاده کنید. شارژ اصلی اپل دارای ویژگی‌های زیر است:

  • وزن این محصولات سبک است اما کیفیت ساخت بالایی دارند.
  • حجم و ابعاد آن‌ها کوچک است بنابراین به راحتی می‌توانید آن را با خود حمل کنید. 
  • ظرافت ساخت این محصولات بالاست اما دوام بسیار خوبی دارند. 

خرید شارژر اپل از پایاتلکام

شما در این صفحه می‌توانید شارژهای مناسب برای محصولات اپل را مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب محصول، می‌توانید نقد و بررسی و مشخصات فنی شارژر را به طور دقیق مطالعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. ما در پایاتلکام، محصول اصلی را با ضمانت اصالت کالا در اختیار شما کاربران گرامی قرار می‌دهیم.