در حدود یک ماه به عرضه گوشی‌های جدید سامسونگ یعنی Samsung Galaxy S22 باقی مانده و بر اساس شایعاتی که منتشر شده، گفته می‌شود گوشی Samsung Galaxy S22 Ultra ظاهری مشابه با Galaxy Note 20 خواهد داشت و از قلم S Pen نیز پشتیبانی خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که چنین شایعاتی توسط سامسونگ نیز تائید شده است. سامسونگ در حال اعمال تغییرات جدید بر روی وب سایت رسمی خود است و قرار است برای عرضه گوشی‌های جدید، صفحات سایت خود را آماده کند. Metatag های منتشر شده بر روی این سایت نشان می‌دهد که احتمالا سری گلکسی نوت نیز به این صفحات افزوده شود. 

پیش از این نیز شایعاتی منتشر شده بود که نشان می‌داد احتمالا گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S22 Ultra با نام Samsung Galaxy Note 22 Ultra روانه بازار شود اما چندی بعد، سامسونگ با انتشار بیانه‌ای، این شایعات را رد کرد. وجود چنین شایعاتی قطعا سبب سردرگمی کاربران و طرفداران سامسونگ می‌شود اما آنچه باید در نظر داشت، آن است که پرچم‌داران جدید سامسونگ ترکیبی از سری S و سری Note سامسونگ با پشتیبانی از قلم S Pen خواهند بود. 

احتمال می‌رود سامسونگ برای گوشی‌های S22 Plus و Ultra از یک شارژر 45 واتی استفاده خواهد کرد که به لحاظ ابعاد، از شارژرهای فعلی کوچک‌تر هستند و دارای مقاومت خوبی در برابر نوسان برق و ولتاژ دارند. این شارژر جدید، از نوع USB-Type C خواهد بود و ولتاژ آن 1.8m است. 

آیا گلکسی نوت سامسونگ به میدان باز خواهد گشت؟