اندروید 11، ویژگی‌های جذاب بسیاری دارد که شاید کشف آن‌ها به زمان زیادی نیاز داشته باشد. cat controls بازی مخفی در اندروید ۱۱ است که می‌توانید برای سرگرمی بیشتر خود، آن را فعال کرده و گربه‌ها را شکار کنید. این بازی، یک بازی پیچیده و سنگین نیست بلکه بیشتر جنبه سرگرمی دارد و می‌تواند به جذابیت‌های رابط کاربری گوشی شما اضافه کند. در این مطلب، فعالسازی این بازی بر روی گوشی‌های اندرویدی را به شما آموزش می‌دهیم. بازی جمع‌آوری گربه‌ها یا cat controls، یک بازی عجیب اما اعتیادآور است که می‌تواند ساعت‌ها شما را به خود مشغول کند. 

چگونه بازی مخفی اندروید 11 را فعال کنم؟

فعالسازی این بازی مخفی، بسیار ساده است. برای این کار، ابتدا مسیر زیر را طی کنید:

Settings> About phone> Software information

در این قسمت، روی Android version چندین بار ضربه بزنید تا صفحه‌ زیر ظاهر شود. برای فعالسازی بازی، باید 3 مرتبه، این صفحه شماره‌گیری را بچرخانید تا عدد 11 روی آن نمایان شود. 

بازی مخفی اندروید 11

پس از این مرحله، ایموجی صورت گربه و پیام مربوط به فعالسازی بازی، در پایین صفحه نمایش داده می‌شود. در این بازی، شما باید با پر کردن ظرف آب و غذای گربه‌ها و اسباب‌بازی، آن‌ها را به سمت خود جذب کنید. برای این کار، در صفحه اصلی، یک بار صفحه را به سمت پایین بکشید و گزینه Devices را لمس کنید. در این قسمت، گزینه آب و غذا و اسباب‌بازی را لمس کنید و آماده جذب گربه‌‌ها بمانید.

به محص گرفتن گربه‌ها، آن را به صورت نوتیفیکیشن بر روی تلفن همراه خود مشاهده می‌کنید. شما می‌توانید با لمس نوتیفیکیشن، به گربه خود یک اسم بدهید و آن را در کلکسیون گربه‌های خود نگه دارید.

بازی مخفی اندروید 11 را فعال کنید