خرید اقساطی کالا، با توجه به شرایط ناهنجار اقتصادی و افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها، به بهترین گزینه برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. در شرایطی که قیمت کالاهای موردنیاز و اقلام ضروری، به شکل سرسام‌آوری افزایش یافته، قطعا خرید نقدی کمی دشوار است از این رو، بسیاری از فروشگاه‌ها و صاحبان کسب‌و‌کار تصمیم گرفتند تا با عرضه کالاهای خود به صورت قسطی، زمینه را تا حد زیادی برای خرید مشتریان هموار سازند. شاید سوال شما این باشد که خرید قسطی چیست؟ خرید قسطی خریدی است که در آن، شما درصد کمی از مبلغ کل کالا را به عنوان پیش‌پرداخت به فروشنده می‌پردازید و مابقی را طی اقساط مشخص و به صورت ماهیانه به حساب فروشنده واریز می‌کنید. این شکل از خرید کالا، هم برای فروشنده و هم برای خریدار دارای مزایایی است. که در ادامه این مقاله از پایاتلکام به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. 

با خرید اقساطی، خرید کنید و کالا را به سرعت تحویل بگیرید

حتما برای شما نیز پیش آمده که حقوق چندین ماه خود را پس‌انداز کرده‌اید تا یک گوشی پرچم‌دار خریداری کنید اما هربار که سری به فروشگاه‌ها می‌زنید، متوجه می‌شوید که قیمت گوشی مورد نظر شما افزایش داشته است. در حالی که شما مشغول پس‌انداز کردن هستید، قیمت کالاها نیز در حال افزایش هستند بنابراین مدت‌ها طول می‌کشد تا به گوشی محبوب خود برسید. در چنین حالتی چاره چیست؟ همانطور که گفتیم، خرید اقساطی در این شرایط می‌تواند بهترین راه حل این مشکل باشد. شما با پرداخت مبلغی به فروشنده به عنوان پیش‌پرداخت، به سرعت به گوشی محبوب خود می‌رسید و مابقی قیمت را طی چند قسط به حساب فروشنده واریز می‌کنید. علاوه بر این، خرید کالا به صورت قسطی، برای شما مزایای دیگری نیز دارد که به آن اشاره می‌کنیم.

خرید اقساطی برای خریدار چه منفعتی دارد؟

 1. قطعا برای شما نیز پیش آمده که نیاز شدیدی به یکی از کالاهای ضروری داشتید اما بودجه کافی برای خرید آن را نداشته‌اید. برای خرید اقلام ضروری به شکل قسطی، نیازی نیست تا تمام قیمت محصول را به طور یکجا پرداخت کنید. شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را به صورت پیش‌پرداخت+اقساط ماهیانه از فروشنده خریداری کنید.
 2. در این روش، پس از واریز پیش‌پرداخت به حساب فروشنده و مشخص شدن اقساط ماهیانه و تعهد شما جهت پرداخت الباقی مبلغ، کالا به سرعت به شما تحویل داده می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید. 
 3. برخی از فروشگاه‌ها، پیش‌پرداخت از شما دریافت نمی‌کنند بنابراین شما می‌توانید کل مبلغ کالا را تماما به صورت اقساطی پرداخت کنید از این رو دیگر نیازی نیست تا تمام پس‌انداز خود را خرج کنید
 4. خرید کالا به صورت قسطی در شرایط اقتصادی کنونی می‌تواند فشارهای مالی بر روی افراد را به میزان زیادی کاهش دهد. 
 5. شما می‌توانید با دریافت اعتبار از فروشگاه مورد نظر، چندین کالا را به صورت قسطی خریداری کنید. در حالی که اگر قصد خرید این کالاها به صورت نقدی را داشته باشید، شرایط برای شما بسیار سخت خواهد بود. 

مزایای خرید اقساطی که در اختیار خریدار قرار می‌گیرد بسیار است اما فروش کالا به صورت اقساطی برای فروشنده نیز مزایایی دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مزایای خرید اقساطی برای خریدار

فروش اقساطی برای فروشنده چه منفعتی دارد؟

 1. فروشنده با فروش کالاهای خود به صورت اقساطی، با محاسبه مدت زمان پرداخت، مبلغی بیشتر از قیمت اصلی کالا را در طول پرداخت اقساط از خریدار دریافت می‌کند. به عبارت ساده، فروشنده در مدت 6، 9 یا 12 ماه، سود کالا را نیز دریافت خواهد کرد. 
 2. فروش کالا به صورت اقساطی، سبب می‌شود تا فروشگاه، بیشتر در میان مردم شناخته شود و موج مشتریان بیشتری به سمت آن سرریز شود. 
 3. در مدتی که مشتریان برای پرداخت اقساط کالای خود با فروشنده در تماس هستند، فروشنده فرصت دارد تا خرید مشتری را به یک تجربه بی‌نظیر تبدیل کرده و او را به یک مشتری دائمی تبدیل کند. 

برای خرید کالاها به صورت قسطی، به چه مدارکی نیاز دارید؟

آماده‌سازی مدارک مورد نیاز بسیار ساده است. عموما روند کار بسیاری از فروشگاه‌ها، مشابه یکدیگر است. برای خرید اقساطی نیاز است تا با توجه به نوع فروشگاه، مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت بپردازید. به منظور ضمانت، فروشنده از شما چک یا سفته دریافت خواهد کرد، همچنین ممکن است برخی از فروشنده‌ها، در قبال خرید کالاهای گران‌قیمت از شما ضمانت شخص معتبری را طلب کنند. سایر مدارک مورد نیاز شامل پرینت حساب، سند یا اجاره‌نامه منزل و مدارک شناسایی خواهند بود. 

شاید با شنیدن نام قسط، ناخودآگاه به یاد بدهی، بانک، ضمانت، سفته و... بیفتید اما باید گفت در شرایط فعلی جامعه، تورم و افزایش بی‌سابقه قیمت دلار، خرید اقساطی کالاهای ضروری می‌تواند بهترین، بی‌دردسرترین و ساده‌ترین راه باشد. در شرایطی که دریافت وام از بانک‌های دولتی و خصوصی بسیار دشوار شده است، وجود فروشگاه‌هایی که اعتبار خرید در اختیار شما قرار می‌دهند یک غنیمت است. شما می‌توانید با توجه به کالایی که در نظر دارید، اعتبار دریافت کنید و پس از انجام مراحل اداری، کالای مورد نظر خود را به سرعت تحویل بگیرید. 

خرید قسطی را ترجیح می‌دهید یا خرید نقدی؟

با تمام مزایایی که تا به این قسمت از مقاله با شما در میان گذاشتیم، آیا هنوز نیز مردد هستید که خرید نقدی بهتر است یا قسطی؟ خرید اقساطی می‌تواند انعطاف خرید شما را افزایش دهد و از خالی شدن یک‌باره جیب شما جلوگیری کند. حتی اگر بودجه کافی برای خرید محصول مورد نظرتان را داشته باشید، باز هم خرید قسطی کالا می‌تواند کار بسیار هوشمندانه‌ای باشد. تمام افرادی که در زمینه‌های مالی به موفقیت رسیده‌اند، از بودجه‌بندی صحبت می‌کنند بنابراین شما با خرید قسطی می‌توانید انعطاف مالی بسیار زیادی داشته باشید و پس‌انداز خود را همواره نگه دارید. شاید با پرداخت نقدی تمام قیمت کالا به صورت یک‌جا، دیگر در مورد اقساط ماهیانه نگرانی و دغدغه نداشته باشید اما لحظه‌ای تصور کنید تمامی پس‌انداز خود را خرج کرده‌اید و حسابتان خالی شده است. این موضوع کمی ترسناک به نظر می‌رسد از این رو توصیه ما، خرید اقساطی کالاست حتی اگر بودجه کافی برای خرید محصول را در اختیار دارید. 

خرید اقساطی یا خرید نقدی

خرید اقساطی از پایاتلکام را تجربه کنید!

فروشگاه اینترنتی پایاتلکام، به عنوان شرکت رسمی وارد کننده موبایل و لوازم جانبی، به منظور سهولت کاربران در خرید انواع گوشی و لوازم جانبی، خرید اقساطی را برای همراهان خود امکان‌پذیر نموده است. شما کاربران گرامی می‌توانید با دریافت اعتبار مورد نظر خود از سایت بای‌چک، کالای مورد نظر خود را بدون سقف قیمت از وب‌سایت ما خریداری نمایید. 

بهتر است دیگر دست‌دست نکنید، نیازی نیست تا ماه‌ها خود را در سختی قرار دهید و با جمع‌آوری پس‌انداز خود، تمام آن را به صورت یکجا برای خرید گوشی یا لوازم جانبی خرج کنید. شما می‌توانید با دریافت اعتبار از سایت بای‌چک، گوشی، هندزفری و ساعت هوشمند مورد علاقه خود را به صورت اقساطی خریداری کنید و مبلغ آن را طی چندماه بپردازید. همانطور که می‌دانید نوسان قیمت دلار و افزایش سرسام‌آور قیمت ارز، به طور مستقیم بر روی کالاهای وارداتی از جمله گوشی موبایل تاثیر می‌گذارد بنابراین توصیه می‌کنیم اگر قصد خرید تلفن همراه هوشمند را دارید همین امروز و پیش از آنکه قیمت آن چندبرابر شود، اقدام به خرید نمایید.

در چنین شرایطی که تورم در جامعه بیداد می‌کند، خرید اقساطی می‌تواند بهترین راه‌ حل باشد چرا که اگر پول خود را سال‌ها برای خرید یک گوشی پس‌انداز کنید، قیمت آن هنوز از پس‌‌انداز شما بیشتر است. آنچه در هنگام خرید قسطی گوشی به نفع شماست آن است که در این حالت، فشار مالی چندانی به شما وارد نمی‌شود و شما می‌توانید با توجه به درآمد خود، مدت‌زمان اقساط و رقم اقساط ماهیانه را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که شما پس از دریافت اعتبار می‌توانید به جای یک کالا، چندین کالا را به صورت اقساطی خریداری نمایید پس این موضوع مزیت بزرگی محسوب می‌شود. 

شرایط خرید اقساطی از پایاتلکام چگونه است؟

به منظور تسهیل شرایط خرید قسطی برای شما همراهان گرامی، پایاتلکام شرایط بسیار ساده‌ای در نظر گرفته است:

 1. خرید از پایاتلکام هیچ سقف و محدودیتی ندارد. شما می‌توانید پس از دریافت اعتبار از وب‌سایت بای‌چک، کالای مورد نظر خود را از وب‌سایت پایاتلکام خریداری نمایید. 
 2. برای خرید کالا تنها نیاز است تا یک‌چهارم مبلغ را به عنوان پیش‌پرداخت پرداخت نمایید. 
 3. بابت ضمانت در تعهد پرداخت اقساط می‌توانید یکی از مدارک ضمانتی نظیر چک، سفته یا کسر از حقوق را ارائه نمایید.
 4. پس از تکمیل فرم درخواست تسهیلات در سایت بای‌چک، مراحل اعتبارسنجی جهت اعطای تسهیلات توسط بای‌چک انجام می‌گیرد و پس از دریافت تسهیلات می‌توانید با مراجعه به سایت پایاتلکام، اقدام به خرید کالای مورد نظر خود نمایید.  
 5. پس از پیمودن مراحل لازم و انجام مراحل خرید در سایت، می‌توانید محصول خود را در سریع‌ترین زمان، درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.


از پایاتلکام اقساطی خرید کن


شما چه کالاهایی را می‌توانید از پایاتلکام به صورت قسطی خریداری کنید؟

فروشگاه اینترنتی پایاتلکام، طیف وسیعی از کالاها را برای خرید اقساطی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید محصولات زیر را به صورت قسطی خریداری کنید:

 1. گوشی هوشمند از برندهای سامسونگ، شیائومی، اپل
 2. هدست، هدفون و هندزفری 
 3. مچ‌بند و ساعت هوشمند
 4. پاوربانک

اگر کالای شما ناموجود است، نگران نباشید کافیست تا با کارشناسان ما در پایاتلکام تماس حاصل نموده و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. تمامی کالاهای موجود بر روی سایت پایاتلکام دارای گارانتی معتبر بوده که با توجه به نوع محصولی که خریداری می‌کنید به شما تعلق می‌گیرد. پایاتلکام در میان انبوه فروشگاه‌های اینترنتی گوشی و لوازم جانبی، محصولات خود را با قیمت کمتری در اختیار شما همراهان گرامی قرار می‌دهد چرا که عمده فعالیت شرکت، انجام واردات تلفن همراه است. بنابراین شما کالای اصلی را با قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با بازار دریافت خواهید کرد.

ساعت هوشمند، هندزفری و گوشی آیفون

خرید قسطی گوشی و لوازم جانبی از پایاتلکام چه مزایایی دارد؟

حال که خرید قسطی گوشی موبایل و لوازم جانبی را انتخاب کرده‌اید، به شما خواهیم گفت چرا باید پایاتلکام را برای خرید قسطی کالاهای مورد نظرتان انتخاب کنید. 

پایاتلکام، واردکننده رسمی گوشی موبایل و لوازم جانبی است و یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه فروش آنلاین گوشی و لوازم جانبی محسوب می‌شود از این رو این اطمینان را به شما می‌دهیم که کالای اصل را با گارانتی معتبر دریافت می‌کنید. علاوه بر این، وب سایت ما تمامی مجوزهای مربوط جهت جلب اعتماد شما کاربران گرامی را دارد بنابراین خیال شما از بابت خریداری کالا راحت خواهد بود. همچنین به دلیل آنکه کالا به طور مستقیم توسط شرکت وارد می‌شود، قیمت محصولات در مقایسه با سایر فروشگاه‌ها و بازار، بالطبع کمتر است از این رو پرداخت هزینه‌ها برای شما نیز ساده‌تر خواهد بود. 

بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی، تاخیر بسیاری در ارائه کالا به مشتریان دارند و این امر سبب شده تا کاربران، اعتماد خود نسبت به فروشگاه‌های اینترنتی را از دست بدهند. پایاتلکام، همواره رعایت حقوق مشتریان گرامی را در اولویت قرار می‌دهد بنابراین به شما اطمینان می‌دهیم پس از دریافت اعتبار موردنظرتان از سایت بای‌چک و طی کردن مراحل خرید از سایت، کالای خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی دریافت خواهید کرد. 

در پایاتلکام، طیف متنوعی از انواع گوشی و لوازم جانبی جدید را با تمامی مشخصات مشاهده‌ می‌کنید و می‌توانید نقد و بررسی محصولات را به طور کامل مطالعه نموده و محصول مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید. حتی اگر کالای مورد نظر شما موجود نیست، نگران نباشید، ما کالا را برای شما موجود می‌کنیم تنها کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. 

برای خرید کالا از فروشگاه اینترنتی پایاتلکام و از طریق با‌ی‌چک، نیازی به شخص ضامن نخواهید داشت. اگر امکان ارائه چک، سفته و یا فیش کسر از حقوق دارید، کفایت می‌کند. ما راه را برای خرید شما هموار کرده‌ایم. تنها کافیست تا یک‌چهارم مبلغ تسهیلات را به عنوان پیش‌پرداخت، پرداخت کرده و پس از دریافت اعتبار مورد نظر، اقساط ماهیانه را به صورت آنلاین به بای‌چک بپردازید. 

کلام آخر

در این مقاله، در مورد مزایای خرید اقساطی با شما صحبت کردیم. چنانچه قصد خرید قسطی گوشی و لوازم جانبی را دارید، فروشگاه اینترنتی پایاتلکام به عنوان شرکت رسمی واردکننده گوشی موبایل و لوازم جانبی می‌تواند به شما اطمینان دهد که بهترین خرید قسطی و اینترنتی را تجربه خواهید کرد. پس از پیمودن مراحل لازم و پر کردن فرم درخواست تسهیلات در صفحه راهنمای خرید قسطی می‌توانید بدون سقف و محدودیت، کالای موردنظر خود را خریداری کرده و آن را در سریعترین زمان ممکن دریافت کنید. با خرید اینترنتی از سایت پایاتلکام، به شما تضمین می‌دهیم کالای اصل را با قیمت بسیار مناسب و با گارانتی معتبر دریافت خواهید کرد.