اپلیکیشن Duolingo یکی از پر دانلودترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان است که امکان یادگیری بیش از 35 زبان زنده دنیا را در اختیار شما قرار می‌دهد. به کمک درس‌های کوتاه، سریع اما جامع شما می‌توانید از این برنامه برای تقویت مکالمه، نوشتار، گوش دادان و نوشتن استفاده کنید.

این برنامه محبوب توسط متخصصان زبان طراحی و پیاده‌سازی شده و مورد استقبال و علاقه میلیون‌ها زبان‌آموز در سراسر دنیا واقع شده است. Duolingo به شما کمک می‌کند تا مکالمات واقعی روزمره را به زبان‌های مختلف از جمله اسپانیایی، فرانسه، چینی، آلمانی ایتالیایی، انگلیسی و... فرا بگیرید. شما می‌توانید از Duolingo برای یادگیری زبان در سفر، مدرسه، شغل، خانواده، دوستان و یا تقویت مغز و ذهن خود استفاده کنید.

Duolingo; اپلیکیش بی‌نظیر برای یادگیری هر زبان

  • دسته‌بندی: آموزش
  • سازگاری با: Android, iOS
  • امتیاز: 4.7
  • مجموع دانلود: بیش از 100 میلیون بار
  • هزینه: رایگان

چرا باید از دولینگو برای یادگیری زبان استفاده کنید؟

  1. Duolingo به شیوه‌ای سرگرم‌کننده و البته موثر، مهارت‌های مربوط به speaking, reading, listening و writing را به شما آموزش می‌دهد.
  2. Duolingo توسط متخصصین زبان طراحی شده است و روش آموزش علمی آن، امکان تثبیت زبان در درازمدت را تضمین می‌کند.
  3. با استفاده از این اپلیکیشن آموزش زبان می‌تواند روند پیشرفت خود را دنبال کنید. هنگامی که تمرین را به عادت روزانه خود تبدیل می‌کنید، می‌توانید با سرعت بیشتری به سمت یادگیری زبان حرکت کنید.
  4. دولینگو در سراسر دنیا بیش از 300 میلیون زبان‌آموز دارد که شما می‌توانید با پیوستن به این جامعه بزرگ، از تجربیات دیگران در یادگیری زبان استفاده کنید.
  5. دوره‌های زبان در دولینگو کاملا رایگان است!

دانلود Duolingo برای اندروید

دانلود Duolingo برای iOS