در حالی که مدت کوتاهی از انتشار رندر گوشی Realme 9i گذشته است، در جدیدترین اخبار، جزئیات جدیدی در مورد صفحه نمایش، پردازنده و دوربین این محصول فاش شده است. بر اساس جدیدترین اخباری که منتشر شده، احتمالا باید در اوایل سال جدید میلادی منتظر عرضه گوشی ریلمی 9i باشیم. در حدود یک هفته از انتشار رندرهای این گوشی می‌گذرد و امروز شاهد فاش شدن جزئیات جدیدی از این گوشی هوشمند هستیم. بر اساس این گزارش، احتمالا گوشی جدید Realme، مجهز به پردازنده Snapdragon 680 و اتصال 4G LTE خواهد بود. 

همچنین ادعا شده که این گوشی، با یک صفحه نمایش +Full HD با فناوری LCD روانه بازار می‌شود که از نرخ نوسازی 90Hz پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، به احتمال زیاد، کیفیت دوربین اصلی این محصول نیز 50 مگاپیکسل خواهد بود. اگر نگاهی به رندرهای این گوشی بیندازیم، متوجه می‌شویم که دوربین سلفی، در حفره تعبیه شده روی صفحه نمایش قرار می‌گیرد و به منظور امنیت بیشتر، محل قرارگیری سنسور اثر انگشت، در قسمت کناری گوشی است. ماژول‌های دوربین نیز به شکل سه‌گانه، روی پنل پشتی محصول تعبیه شده‌اند. 

از طراحی ظاهری و بدنه این محصول که بگذریم، بر طبق ادعاها، به نظر می‌رسد گوشی Realme 9i با 4 مدل شامل Realme 9 Pro، گوشی Realme 9، گوشی Realme 9i و Realme 9 Pro عرضه خواهد شد. احتمالا شرکت ریلمی قصد دارد تا این 4 مدل را در یکی از ماه‌های اوایل سال و طی یک رویداد معرفی کند.