فردا 8 مهر (30 سپتامبر)، پوکو از تلفن هوشمند جدید خود یعنی Poco C31 در هند رونمایی خواهد کرد. کمپانی پوکو هنوز جزئیاتی از مشخصات C31 را منتشر نکرده است اما برای ایجاد سر و صدا در مورد این گوشی، برخی از ویژگی‌های آن را فاش نمود. برای شروع بهتر است نگاهی به پردازنده داشته باشیم. Poco C31 با پردازنده Helio G35 SoC به همراه 4 گیگابایت عرضه می‌شود اما هنوز مشخص نیست که نسخه‌هایی با رم بالاتر نیز عرضه می‌شوند یا خیر.

صفحه نمایش C31 دارای ناچ قطره‌ای و پنل پشتی آن نیز با طراحی دور نگ تولید شده است. کمپانی پوکو اعلام کرده که این گوشی جدید، برای احراز هویت بیومتریک از Face Unlock و اسکنر اثر انگشت استفاده می‌کند با این حال، در تصاویر منتشر شده از گوشی پوکو، اسکنر اثر انگشت در بخش‌های کناری گوشی دیده نمی‌شود این یعنی، احتمال می‌رود این اسکنر در قاب پشتی قرار گرفته باشد. پوکو همچنین گفته بدنه C31 از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و عمر باتری آن در مقایسه با سایر گوشی‌های این کمپانی تا 25 درصد بیشتر است و شما می‌توانید تا 1000 بار این باتری را شارژ کنید.

در حال حاضر این تمامی اطلاعاتی است که از گوشی پوکو C31 در دست داریم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول از جمله قیمت Poco C31، تاریخ عرضه و سایر مشخصات فنی، باید تا رونمایی این محصول صبر کنیم.

منبع: gsmarena