روز موعود برای سامسونگ فرا رسید. تقریبا با اخباری که در مورد گوشی سامسونگ Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 5G انتشار یافته، کاربران هیجان خود را برای رویداد Unpacked از دست داده‌اند. در این حین، OnePlus در تلاش است در آخرین لحظات، با رقیب خود رقابت جدی را آغاز کند.

بدون هیچ خبر قبلی، کمپانی چینی OnePlus که به سرعت در حال پیشرفت است، تیزری از یکی دستگاه‌های تاشو تولید شده توسط خود را در صفحه اینستاگرام، منتشر کرد. باورکردنی نیست، اما تاریخ این تیز دقیقا 11 آگوست، همزمان با رویداد Galaxy Unpacked است.

دقیقا در همان زمانی که سامسونگ قصد دارد تا آخرین تلفن هوشمند رده‌بالای خود را به بازار عرضه کند، چنین اتفاقی رخ می‌دهد. اگر برای لحظه‌ای فکر کردید که این رویداد، یک اتفاق کاملا تصادفی است باید گفت هنوز با OnePlus آشنا نیستید. لازم است یادآوری کنیم که دو سال پیش، مدیرعامل این شرکت عنوان کرده بود که علاقه چندانی به تولید گوشی‌های تاشو، حداقل برای آینده نزدیک را ندارد. عدم علاقه به بازار گوشی‌های تاشو، یک بار دیگر توسط مدیر عامل شرکت Pete Lau، در اواخر سال 2020 ابراز شد.

اما آنچه از اهمیت برخوردار است آن است که امکان ندارد، تیزر یکی از مهم ترین محصولات OnePlus یعنی اولین گوشی تاشو، تنها یک روز قبل از معرفی آن انتشار پیدا کند. مگر آنکه این کمپانی قصد داشته باشد توجه کاربران را از گوشی Galaxy Z Fold 3 دور کند.

اگرچه وان پلاس در تلاش است تا مانع موفقیت سامسونگ در این رویداد شود، به نظر نمی‌رسد گوشی وان پلاس، یک گوشی تاشو به معنای واقعی باشد. احتمال می‌رود این محصول، تقلیدی از سامسونگ و احتمالا LG باشد. با آنچه در تیزر مشاهده می‌شود، تنها اینطور به نظر می‌سد که دو گوشی OnePlus 9 به یکدیگر متصل شده‌اند و شباهت چندانی به یک گوشی تاشو ندارد.

به هرحال، انتشار این ویدئو، کنجکاوی کاربران بسیاری را برانگیخته است. منتظر هستیم تا ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.