تنها چند روز از عرضه آخرین گوشی‌های گوگل یعنی Pixel 6 و Pixel 6 Pro گذشته است و گوگل، با انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی خلاقانه و جذاب، 113 دلیل برای انتخاب این گوشی‌ها را به شما خواهد گفت. در بخش‌های مختلفی از این ویدئو، می‌توان به وضوح دید که چگونه گوگل به سایر برندهای تولید کننده تلفن همراه کنایه می‌زند. 

در این ویدئو که بر روی بستر یوتیوب منتشر شده، گوگل اعلام می‌کند اگر تولیدکننده گوشی شما، دیگر قصد تولید گوشی را ندارد، بهتر است یک گوشی گوگل پیکسل بخرید. بسیاری از کاربران فضای مجازی اعلام کرده‌اند که گوگل با این پیام، به طور مستقیم طرفداران و صاحبان گوشی LG را هدف گرفته است. این احتمال زمانی قدرت بیشتری پیدا می‌کند که در یکی از دلایل، گوگل اشاره می‌کند که برخی از برندها، بیشتر با تولید ماشین لباسشویی در جهان معروف هستند. بنابراین احتمال می‌رود گوگل به طور مستقیم به گوشی سامسونگ و الجی اشاره دارد.  

در این ویدئوی 8 دقیقه‌ای، گوگل 113 دلیل برای شما می‌آورد تا شما را قانع کند با گوشی قدیمی خود خداحافظی کرده و از آن برای کارهای دیگری استفاده کنید. با این حال، این 113 دلیل، جالب و خنده‌دار هستند و به قطع نمی‌توانند دلیل محکمی برای جایگزینی گوشی فعلی شما با گوشی گوگل پیکسل باشند. 

ویدئوی تبلیغاتی گوگل را با هم مشاهده کنیم: