بر اساس نتایج نظرسنجی انجام شده میان حدود 2 هزار و 500 نفر از کاربران گوشی آیفون، چهل درصد آن‌ها قصد خرید گوشی آیفون SE 3 را دارند. بر اساس احتمالات، این گوشی هوشمند اپل قرار است تا در روز 8 مارچ (17 اسفند) در رویداد Peek Performance به طور رسمی معرفی شود. در نظرسنجی که میان 2549 نفر از کاربران آیفون برگزار شده است، نتیجه قابل توجهی به دست آمده است. به گزارش macrumors، بر اساس نتیجه این نظرسنجی، 40 درصد از کاربران آیفون اعلام کرده‌اند قصد دارند گوشی آیفون SE 3 را خریداری کنند و از میان آن‌ها، 24 درصد اعلام کرده‌اند از این محصول، به عنوان گوشی اصلی خود استفاده خواهند کرد. 16 درصد از آن‌ها نیز تمایل دارند از این محصول به عنوان گوشی دوم استفاده کنند یا آن را به عنوان هدیه خریداری نمایند. آنچه سبب استقبال 40 درصدی کاربران از این محصول شده را باید قیمت بسیار مناسب آن دانست، همچنین این کاربران از ابعاد کوچک این گوشی، دکمه TouchID و پشتیبانی از فناوری 5G نیز به عنوان دیگر مزایای این محصول یاد کرده‌اند. 

بخش زیادی از کاربرانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، صاحب گوشی آیفون ۱۱ بوده‌اند که تمایل دارند گوشی خود را با آیفون SE تعویض نمایند. بخش دیگری از این کاربران نیز قصد ارتقا گوشی آیفون XR خود را به این گوشی جدید داشتند. علاوه بر این، دارندگان گوشی آیفون 12 نیز از این گوشی جدید استقبال کردند. به طور کلی، بر اساس نتایجی که از این نظرسنجی منتشر شده است می‌توان گفت کاربران آیفون (iPhone 6 تا گوشی آیفون 13 پرومکس)، تمایل زیادی به تعویض خود با این گوشی جدید نشان داده‌اند. 

بخشی از کاربرانی که تمایل چندانی به خرید گوشی آیفون SE 3 نشان نداده‌اند اعلام کرده‌اند که از گوشی فعلی خود رضایت دارند. دلیل برخی دیگر از کاربران نیز، انتظار برای عرضه آیفون 14 بوده است و بخش کوچکی نیز، اندازه کوچک این محصول جدید را به عنوان یکی از معایب آن اعلام نموده‌اند.

نظر شما در مورد گوشی نسل سوم آیفون SE چیست؟ آیا این محصول با استقبال خوب کاربران مواجه خواهد شد؟