بر اساس گزارش‌های منتشر شده در مورد اپل، به نظر می‌رسد تا سال 2025 خبری از گوشی‌های تاشوی اپل نیست اما نکته جالبی که وجود دارد آن است که اپل ایده تولید مک بوک تاشدنی را در سر دارد. بر اساس گزارش‌های مفصلی که در مورد میزان فروش گوشی‎‌های تاشوی سامسونگ منتشر شده است، مشاهده شده که اپل نیز در حال تلاش برای تولید گوشی تاشو اپل است اما این اتفاق تا سال 2025 رخ نخواهد داد چرا که اپل در حال کار بر روی ایده جدید خود یعنی تولید مک بوک تاشدنی اپل است. 

به نظر می‌رسید اپل به زودی قصد دارد تا گوشی‌های تاشوی اپل را تا سال آینده میلادی روانه بازار کند اما بروز مشکلاتی در زنجیره تامین سبب شد تا عرضه این محصولات، با چند سال تاخیر انجام گیرد. آن طور که مشخص است، اپل نیز عجله‌ای برای عرضه گوشی‌های تاشوی خود ندارد بنابراین ممکن است تا سال 2025 نیز در این میادین حضور پیدا نکند. اما گویا اپل قصد دارد تا ایده جدیدی را به دنیا معرفی کند و آن تولید مک بوک تاشدنی است و احتمالا این محصول، یک مک بوک 20 اینچی خواهد بود. گفته می‌شود این محصول جدید، احتمالا در سال 2026 یا 2027 به طور رسمی معرفی خواهد شد. 

با آنکه تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی تاشو، سهم زیادی از فروش این محصولات را به خود اختصاص داده‌اند به نظر می‌رسد اپل علاقه چندانی به حضور در این بازار ندارد و قصد دارد تا به طور پنهانی، بر روی ایده جدید خود کار کند. 

شما در مورد این ایده و اقدام اپل چه دیدگاهی دارید؟