شاید در ابتدا این نام برای شما مقداری عجیب و غریب باشد. یک گوشی موبایل هوشمند که برند آن ناتینگ (Nothing) یا "هیچی" نام گرفته است. اما شاید این مدل را بتوان انقلاب جدیدی در عرضه تولید موبایل های هوشمند دانست. چرا که طبق نقل قول سازندگان گوشی Nothing، رابط کاربری سفارشی مخصوصی نیز برای این گوشی در نظر گرفته شده است.

این موضوع را به این دلیل مطرح کردیم، چرا که روند تولید گوشی های هوشمند حداقل از نظر ظاهر آن به یک تکرار تبدیل شده است و هیچ ایده و نوآوری چشم گیری در آن پدیدار نشده است. اگر در بازار مروری بر گوشی های موبایل داشته باشید، شاید در ابتدا از نظر ظاهر نتوانید تشخیص دهید که به کدام گوشی موبایل نگاه می کنید. مگر اینکه مدل آن در کنارش نوشته شده باشد. اما امیدواریم گوشی phone 1 از برند ناتینگ Nothing بتواند این طلسم را بشکند

در رویدادی که با نام The Truth شناخته می شود، کارل پی مدیر عامل Nothing، فاش کرد که Nothing Phone 1 دارای چیپست Snapdragon کوالکام است و یک پوسته سفارشی اندروید را به نام Nothing OS اجرا خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با این برند جدید که سروصدای زیادی هم به پا کرده است چیست؟ آیا می تواند در رقابت با غول های بزرگ فناوری موبایل همچون اپل، سامسونگ و شیائومی به چجایگاه خوبی برسد و فروش محصولات همچنین تنوع آنان را زیاد کند؟