راس یانگ، اطلاعات جدیدی در مورد نمایشگرهای گوشی‌های سری جدید پیکسل منتشر کرده است. در این گزارش آمده است که گوگل پیکسل 7 به یک نمایشگر ۶٫۳ اینچی و گوگل پیکسل 7 پرو به یک نمایشگر 6.7 اینچی مجهز خواهد بود. اگر این اطلاعات صحت داشته باشد، گوشی جدید گوگل، صفحه نمایش کوچکتری در مقایسه با گوگل پیکسل 6 (نمایشگر 6.4 اینچی) خواهد داشت اما اندازه نمایشگر گوگل پیکسل 7 پرو همچنان مشابه گوگل پیکسل 6 پرو است. 

GSMArena گزارش داده است که از ماه می (2 ماه آینده)، ارسال پنل این گوشی‌های جدید آغاز می‌شود. علاوه بر این، Google Pixel 7 Pro به یک پنل LTPO با نرخ نوسازی 120 هرتزی، درست مشابه با پیکسل ۶ پرو، مجهز خواهد بود. 

پیش از این اخبار و شایعاتی در مورد اندازه نمایشگر پیکسل 7 منتشر شده بود که عنوان می‌کرد نمایشگر این گوشی هوشمند جدید، از پیکسل 6 کوچکتر خواهد بود. اکنون گزارش راس یانگ نیز تائیدی بر این موضوع است. در مورد طراحی ظاهری این محصولات، بر اساس رندرهایی که در مورد این گوشی منتشر شده است مشاهده می‌شود که طراحی ظاهری این سری جدید درست مشابه سری پیکسل 6 است. 

Pixel 7 Pro و Pixel 7 که با اسم رمزی Panther و Cheetah شناخته می‌شوند، به تراشه Google Tensor نسل دوم مجهز هستند که بر اساس گفته‌ها، از مودم Exynos 5300 بهره خواهند برد. 

هنوز نمی‌توان به طور قطعی در مورد مشخصات این گوشی‌های جدید صحبت کرد اما گوگل نیز عملکرد چندان خوبی در مورد مخفی نگه داشتن مشخصات گوشی‌های پرچم‌دار خود نشان نداده است. از این رو احتمال می‌رود در هفته‌های آتی، شاهد جزئیات بیشتری از سری جدید گوشی‌های گوگل در دسترس کاربران قرار گیرد.