راهنمای خرید هندزفری ارزان و باکیفیت به شما کمک می‌کند بتوانید در پاییز 1401 یک محصول عالی و اقتصادی تهیه کنید. هندزفری‌های بلوتوثی از جمله لوازم جانبی پرفروش هستند که طرفداران زیادی دارند. اما گاهی ما در هنگام خرید این محصول دچار اشتباه می‌شویم به طوری که نه تنها هندزفری خریداری شده سریع خراب می‌شود، بلکه هزینه ما هم هدر می‌رود. در این مقاله چند مطلب مهم برای خرید هندزفری بلوتوثی در اختیار شما قرار می‌دهیم و همچنین با توجه به ویژگی‌های ذکر شده به معرفی چند هندزفری مناسب می‌پردازیم.

خرید هندزفری ارزان باکیفیت

راهنمای خرید هندزفری ارزان

وجود هندزفری‌های برندهای مختلف از جمله هندزفری‌های شیائومی، مودیو، لنوو و ... در بازار باعث شده گاهی انتخاب برای خریداران سخت باشد. اما نکته مهم این است که زمان خرید هندزفری بلوتوثی فاکتورهایی وجود دارد که اگر به آن‌ها توجه نکنیم ممکن است بعد از خرید خود به علت‌های مختلف پشیمان شویم. به عبارت دیگر خرید بدون اطلاعات کافی و شناخت فاکتورهای مهم باعث یک خرید اشتباه می‌شود. در ادامه چند فاکتور مهم که باید به آن‌ها توجه کنید بررسی خواهیم کرد.

تعیین هدف

زمانی که شما قصد خرید هندزفری دارید ابتدا بهتر است هدف خود را از خرید این وسیله مشخص کنید. شما می‌خواهید یک هندزفری برای مکالمه داشته باشید یا پخش موسیقی یا گیم یا همه این موارد؟ زمانی که این هدف را مشخص کنید می‌توانید یک محصول کاربردی و درست انتخاب کنید. گاهی فرد به دنبال داشتن یک مکالمه باکیفیت است اما محصولی انتخاب می‌کند که بیشتر مناسب گیم است. در نتیجه انتخاب نادرستی دارد. به عبارت بهتر شما اگر قصد هندزفری بلوتوثی دارید حتما به ویژگی‌های آن توجه کنید. البته برخی محصولات هم برای مکالمه مناسب هستند هم گیم و هم پخش موسیقی از جمله این موارد می‌توان به هندزفری بلوتوثی لنوو مدل Lenovo XT85 اشار ه کرد.


خرید هندزفری بلوتوثی

با سیم یا بی سیم؟

اگر چرخی در بازار بزنید متوجه انواع هندزفری می‌شوید که به صورت بی‌سیم یا با سیم عرضه می‌شوند. برخی افراد همچنان با هندزفری‌های سیمی راحت‌تر هستند اما برخی دیگر ترجیح می‌دهند به سراغ محصولات بی سیم بروند که از طریق بلوتوث می‌توان به آن‌ها متصل شد و کار با این نوع محصولات راحت‌تر است و امکان خرابی آن‌ها نیز کم‌‌تر است. یکی از دلایل مهمی که هنوز برخی ترجیح می‌دهند از هندزفری‌های سیم دار استفاده کنند این تصور اشتباه است که کار با هندزفری‌های سیمی سخت‌ است. اما این موضوع حقیقت ندارد. البته برخی دیگر نیز علاقه‌ای به این نوع محصول ندارند. در مجموع شما با توجه به علاقه مندی خود به باسیم یا بی سیم بودن هندزفری می‌توانید یک انتخاب درست داشته باشید. 

در نظر گرفتن مشخصات

یکی از مهم ترین فاکتورها برای راهنمای خرید هندزفری ارزان، بررسی مشخصات دقیق آن است. این مشخصات شامل ویژگی‌های فنی مانند وزن، ابعاد، بدنه، باتری، استانداردها و موارد دیگر می‌شود. شما با بررسی این موارد و مقایسه محصولات مختلفی که تقریبا در یک رنج قیمت قرار دارند، می‌توانید خرید بهتری تجربه کنید. به عبارت بهتر برای خرید هندزفری خوب بهتر است مشخصات فنی آن را کاملا بررسی کنید. محدوده عملکرد آن چند متر است؟ در زمان مکالمه چند ساعت عمر باتری دارد؟ عمر باتری آن در زمان استندبای چه قدر است ؟ و موارد مشابه را بررسی می‌کنیم. این کار به شما کمک می‌کند تا یک خرید عالی را تجربه کنید. 

نویز کنسلینگ

اگر می‌خواهید با هندزفری خریداری شده یک مکالمه باکیفیت تجربه کنید حتما به یک ویژگی مهم توجه داشته باشید و آن هم نویز کنسلینگ یا همان حذف نویز است. شاید تصور کنید که این ویژگی فقط در هندزفری‌های چند میلیونی فعال است اما حقیقت این است که بسیاری از برندهای معروف مانند شیائومی، هاینو تکو، لنوو و... هم دارای محصولات باکیفیت و قیمت مناسب هستند که دارای ویژگی نویز کنسلینگ است. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا یک مکالمه بدون نویز را تجربه کنید. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات هندزفری‌ها به خصوص هندزفری‌های بلوتوثی این است که صدای مکالمه در آن‌ها واضح شنیده نمی‌شود یا اینکه سر و صدای موجود در محیط به شما امکان یک مکالمه بدون نویز را نمی‌دهد. این مشکل در هندزفری‌هایی که قابلیت حذف نویز یا همان نویز کنسلینگ را دارند، برطرف شده است.

هندزفری با نویز کنسلینگ

 سخن پایانی

ما در فروشگاه پایاتلکام هندزفری‌هایی از برندهای معروف مانند شیائومی، هاینو تکو، پرومیت و غیره داریم که محصولاتی عرضه کردند که دارای حذف نویز قوی هستند. از جمله این هندزفری‌ها می توان به پرومیت فری پادز 2 و 3 اشاره کرد که با وجود قیمت اقتصادی که در سایت پایاتلکام دارد اما حذف نویز قوی دارد. البته ناگفته نماند اکثر محصولات موجود در سایت پایاتلکام درای ویژگی نویز کنسلینگ است. همچنین نود درصد این محصولات ضد رطوبت و عرق هستند. با بررسی مشخصات هندزفری‌ها می‌تونید یک محصول با ویژگی‌های دلخواه خود تهیه کنید.