ضرورت ماساژ در زندگی امروزه

با پیشرفت تکنولوژی رفته رفته فعالیت انسان کم و کمتر شده و ساعاتی که سرمان در گوشی و کامپیوتر است افزایش یافته، همچنین بیشتر مشاغل حالت کارمندی و اداری شده اند و اکثرا ساعت های طولانی را پشت میز میشینیم و یا مشاغل خدماتی که مدام نیاز به ایستادن، راه رفتن و خم کردن سر دارد، ایستادن و راه رفتن مداوم هم مانند پشت میز نشینی است، اگر عضلاتمان ضعیف باشد و یا صحیح راه نرویم باعث تشدید درد های عضلانی و همچنین تشدید گودی کمر و زانو درد و... میشود. در این مقاله قصد داریم روش های ماساژ درمانی با دستگاه های ماساژور جدید را مورد بررسی قرار دهیم.

بهترین راه درمان و تقویت عضلات و مفاصل ورزش کردن منظم و تغذیه مناسب و در کنار آن گرفتن ماساژ است، اما اکثر ما مشکل کمبود وقت را داریم و علارغم میل باطنی خود فرصتی برای ورزش و یا اسپا رفتن نداریم.

خوشبختانه ماساژور های کوچک شارژی و قابل حمل تا حد زیادی راه حل مناسبی است برای رفع این معضل!

undefined

گرفتگی عضلات بعد از ورزش

یک معضل دیگر ما این است که بعد از ورزش و تمرین حتی با وجود سابقه ورزشی باز هم درگیر بدن درد، گره خوردن عضلات، گرفتگی رگ ها میشویم که بهترین راه بهبود گرفتگی عضلات مصرف خوراکی های حاوی منیزیوم، گرفتن ماساژ و دوش آب گرم میباشد.

اگر بخواهیم در هفته یکبار به سالن های ماساژ و اسپا مراجعه کنیم صرف نظر از وقت و زمانی که باید بگذاریم هزینه های هنگفتی را نیز برای ما به همراه دارد که از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست. اما با خرید دستگاه های کوچک تر ماساژ یکبار هزینه میکنیم و سال ها از آن استفاده میکنیم.

آموزش نحوه استفاده از ماساژور تفنگی - شاد اسپرت

معرفی دستگاه های ماساژور مناسب برای نواحی مختلف

ماساژور های نسل جدید مناسب برای نواحی مختلف نیاز همه ماست برای جلوگیری از آسیب های جدی به عروق و عضلات، همچنین ماساژ خاصیت درمانی نیز دارد و میتواند کمک خوبی باشد برای درمان درد های نواحی مختلف بدن. 

برای خرید دستگاه ماساژ مناسب شانه ها و گردن بهترین گزینه دستگاه مدل Shoulder and neck massager FH-518 کنید. 

دستگاه های ماساژور تفنگی با سری های مختلف مناسب برای ماساژ کل بدن است و قابلیت تعویض سری وتنظیم سرعت و قدرت را نیز دارد.

در فروشگاه پایاتلکام شما مستقیم از وارد کننده خرید میکنید که از لحاظ هزینه شما با هر میزان بودجه ای که دارید میتوانید ماساژور خریداری کنید.