سامسونگ امروز قصد دارد تا با برگزاری یک ایونت به صورت مجازی، گوشی‌های جدید سری A را به کاربران معرفی کند اما به نظر می‌رسد طرفداران سامسونگ، تمایل چندانی به حضور در این رویداد نشان نداده‌اند چرا که تا به امروز، بخش زیادی از مشخصات فنی این گوشی‌ها و حتی آنباکسینگ‌های آن، به طور گسترده‌ای منتشر شده است. به تازگی نیز، تصاویر جدیدی از گوشی Galaxy A53 در یکی از فروشگاه‌های Samsung در کشور تایلند افشا شده که به نظر می‌رسد به طور عمدی و توسط خود سامسونگ انجام گرفته باشد. چنین اقدامی از سوی سامسونگ می‌تواند به دلیل آن باشد که این گوشی‌های جدید به سرعت در سرتیتر اخبار قرار بگیرند و این عمل، یک امر کاملا رایج در بازاریابی حوزه موبایل محسوب می‌شود. 

حال بگذارید نگاهی به گوشی گلکسی A53 بیندازیم. در این تصویر منتشر شده، گوشی جدید سامسونگ به رنگ گلبهی مشاهده می‌شود که پیش از این، در رندرهای فاش شده از این گوشی، آن را مشاهده کرده بودیم. طراحی ظاهری و بدنه این گوشی نیز، همچنان مشابه با نسل‌های گذشته است. جنس فریم این محصول از آلومینیوم است و دوربین‌های آن به همراه فلش، درون یک ماژول مستطیلی قرار گرفته‌‌اند. از دیگر مشخصات این گوشی جدید می‌توان به فیلمبرداری ۶۰ فریم‌برثانیه با رزولوشن 8K اشاره کرد. همچنین احتمال می‌رود سامسونگ، اقدام به حذف شارژر از جعبه این گوشی نماید. 

گوشی Galaxy A53

همانطور که اشاره کردیم، رویداد گلکسی آنپکد Samsung امروز ساعت ۱۷:۳۰، به طور مجازی برگزار می‌شود و به احتمال زیاد، گلکسی A53 نیز در این رویداد معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد این گوشی میان‌رده با حداقل قیمت 500 دلار روانه بازار شود.