بر اساس گزارشاتی که به تازگی منتشر شده است، احتمال می‌رود جایگزین گوشی سامسونگ گلکسی A32، با رنگبندی‌های بسیار جذاب و چشم‌نواز و یک دوربین سلفی 13MP روانه بازار شود. کمتر از یک ماه پیش سامسونگ، غول فناوری کره‌ای اعلام کرد که به دنبال تولید جانشینی برای گلکسی A32 است و این گوشی گلکسی A33 نام دارد. از این رو انتظار می‌رود میان این دو گوشی، شباهت‌های بسیار زیادی از نظر طراحی، رنگبندی و سخت‌افزار وجود داشته باشد. 

در حال حاضر، درباره مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی A33، اطلاعات چندان زیادی در دست نداریم بنابراین نمی‌توان زیاد در مورد آن صحبت کرد با این حال، امیدوار هستیم مشکلاتی نظیر کند بودن دستگاه و تاخیر در اجرای برنامه‌ها که در گوشی A32 با آن روبه‌رو بودیم، به طور کامل در این گوشی برطرف شود. طبق گزارشات منتشر شده، به نظر می‌رشد گلکسی A33 با 4 رنگبندی جذاب نارنجی، مشکی، آبی روشن و سفید روانه بازار شود که گلکسی A32 نیز با همین رنگبندی‌ها، به جز نارنجی، عرضه شده بود. کیفیت دوربین سلفی نیز در هر دو گوشی، کاملا مشابه و برابر 13MP خواهد بود. 

یکی از اهداف سامسونگ، عرضه گوشی‌های میان‌رده با قیمت متوسط و پشتیبانی از فناوری 5G است.  از آنجایی که بسیاری از گوشی‌های سری A گلکسی قابلیت پشتیبانی از فناوری 5G را دارند بنابراین به نظر می‌رسد، گوشی سامسونگ گلکسی A33 نیز با پشتیبانی از 5G وارد بازار شود. سامسونگ هنوز به طور دقیق، اشاره‌ای به زمان عرضه این گوشی نداشته است اما انتظار می‌رود این گوشی هوشمند در اوایل سال 20222 به طور رسمی معرفی و روانه بازار شود. 


نظر شما در مورد گلکسی A33 سامسونگ چیست؟ آیا این گوشی می‌تواند جایگزین مناسبی برای گلکسی A32 سامسونگ باشد؟