بازار هندزفری های بی سیم به یک از قوی ترین و پرفروش ترین بخش های بازار تکنولوژی تبدیل شده است و شرکت هایی که می خواهند برند خود را در میان مردم معروف کنند، اقدام به تولید هندزفری بی سیم می کنند و آن را با قیمت مناسب روانه بازار می کنند.

در گذشته و طی مقالاتی که در وبلاگ پایا تلکام منتشر شد، در رابطه با این موضوع بسیار صحبت شد و مقالاتی که باعث می شود تا در هنگام خرید هندزفری بی سیم، بهترین گزینه را انتخاب کنید خدمت شما ارائه شد. در این مقاله نیز سعی بر این داریم تا به این موضوع بپردازیم که چرا بهتر است هندزفری بی سیم ارزان خریداری کنیم.

در مقاله 8 ویژگی مهم برای انتخاب بهترین هندزفری بی سیم به این نکته اشاره کردیم که یکی از مهمترین معیارها هنگام خرید هندزفری بی سیم، قیمت این محصول است که هر شخصی باید با توجه به بودجه ای که برای آن در نظر گرفته است، بهترین هندزفری را انتخاب کند. در ادامه نیز بصورت اختصاصی به مبحث قیمت و انواع هندزفری بی سیم در بازه قیمتی مناسب را بررسی کنیم.

ویژگی اصلی برای خرید هندزفری ارزان چیست؟

در هندزفری هایی که در رده و دسته بندی هندزفری های ارزان قرار می گیرند، مهمترین نکته این است که هندزفری موردنظر بتواند مجموعه ای از امکانات را حتی بصورت حداقلی داشته باشند. گاها پیش می آید که یک هندزفری ارزان قیمت از نظر کیفیت پخش موسیقی در سطح بسیار عالی قرار دارد اما در بخش کیفیت میکروفون و مکالمه، بسیار ضعیف و بعضا ناامیدکننده قرار می گیرد. بطوری که خریدار در هنگام خرید این هندزفری، به دلیل کیفیت پایین میکروفون آن، قید کیفیت صدای موسیقی عالی آن را می‌زند. پس خوب است که اگر به دنبال هندزفری بی سیم ارزان هستید،  هندزفری را انتخاب کنید که کیفیت مکالمه آن در کنار کیفیت پخش موسیقی، قابل تامل و خوب باشد. 

در یک جمله، برای هندزفری بی سیم ارزان، به دنبال هندزفری باشید که از هر موضوع و امکانات، حداقل کیفیت و سنسورهای موردنیاز را داشته باشد. البته این جمله برای افرادی است که در هنگام خرید هندزفری، به مجموع نقات قوت و ضعف آن نگاه می کنند و یک هندزفری برای تمام امور میخواهند. اما هستند افرادی که هدف مشخص و معینی از خرید هندزفری دارند و آن را صرفا برای یک یا دو ویژگی های موردنیازشان است میخواهند. بعنوان مثال برخی اشخاص فقط برای گوشی دادن پادکست و موسیقی در هنگام انجام کارهایشان به هندزفری نیاز دارند و در طول روز زیاد مکالمه ندارند. که در این صورت می توانید سایر مقالات مربوط به خرید هندزفری را مطالعه فرمایید. در هر حال به این افراد نیز پیشنهاد می دهیم تا در این صورت هم به دنبال یک هندزفری که دارای میکروفون مناسب نیز است باشند تا اگر در حین استفاده از هندزفری بی سیم، نیاز به مکالمه داشتند،مجبور به قطع  کردن بلوتوث و درآردن گوشی هندزفری از گوشی نشوند.

QCY T19; هندزفری بی سیم ارزان و با کیفیت

t19

هندزفری بی سیم qcy t19 با قیمت ارزان و بسیار مناسب، یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است که کمتر کسی می تواند به راحتی از کنار آن عبور کند و آن را بررسی نکند. هندزفری t19 که از جمله محصولات جدید کیو سی وای است، کیفیت پخش موسیقی عالی دارد و شما می توانید ساعت ها با این هندزفری به موسیقی گوش دهید بدون آنکه گوش شما خسته شود. وجود لمس قوی و عملکرد های لمس (touch action) حتی تا 3 ضربه نیز، امکانات خوبی را برای مدیریت موسیقی و تماس و ... به شما می دهد. حالت بازی یا Game Mode نیز باعث می شود تا تاخیر در صدا و همچنین کیفیت صدا، افزایش پیدا کنند. کیفیت مکالمه این هندزفری نیز با توجه به قیمت مناسب است.

پیشنهاد: خرید هندزفری بی سیم QCY T19


QCY T10 Pro; هندزفری بی سیم با امکانات زیاد اما ارزان

t10

یکی دیگر از هندزفری های موجود در خانواده QCY که توجه زیادی را به خودش جلب کرده است، هندزفری QCY T10 Pro است که قیمت آن مقداری بیشتر از t13 است اما امکانات و کیفیت بیشتری را در بخش مکالمه و شارژ باتری، به کاربران هدیه می دهد. ارگونومی بهتر نسبت به t13 نیز باعث شده است تا افرادی که این مورد برایشان مهم است، به این مدل ترغیب شوند.

پیشنهاد: خرید هندزفری بی سیم QCY T10 Pro


QCY T18; خرید هندزفری باکیفیت

t18

کیو سی وای QCY T18 از نوع هندزفری‌هایی است که ویژگی‌های خوب زیادی از جمله باتری قوی و طراحی زیبا دارد. به از آنجایی که این محصول به طور مستقیم درون مجرای گوش شما قرار می‌گیرد، بنابراین حفره گوش شما را پر می‌کند. این محصولات در اصطلاح طراحی ساقه‌ای شکل دارند و به دلیل طراحی ارگونومی و وجود خمیدگی در زیر ایرباد، به راحتی درون گوش شما قرار می‌گیرد. این محصول به راحتی از گوش شما خارج نمی‌شود بنابراین توصیه می‌کنیم اگر اهل ورزش کردن هستید و علاقه دارید در هنگام ورزش به موسیقی گوش دهید، از این هندزفری استفاده کنید

 این هندزفری بی سیم، در بخش کیفیت مکالمه، قابل دفاع است. هندزفری qcy t18 یکی از هندزفری ها در این مدل است که دارای فناوری حذف نویز بوده و عملکرد خوبی دارد.


پیشنهاد: خرید هندزفری بی سیم QCY T18